Pasternack PE3C0111-12
- Part No.:
- PE3C0111-12
- Datasheet:
PE3C0111-12.pdf
- Description:
- N Male to N Male Right Angle Wit
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:111
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3C0111-12 Specifications
- 2nd Connector:
- N-Type Plug, Right Angle
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- LMR 600
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- Color:
- Black
- Features:
- Operating Temperature:
- -40°C ~ 85°C