Pasternack PE3C0757-36
Part No.:
PE3C0757-36
Datasheet:
AetrixPE3C0757-36.pdf
Description:
COAX CBL SMP TO SMP
Shipping
Inventory:204
Comments
PE3C0757-36 Specifications
Style:
SMP to SMP
1st Connector:
SMP Jack
2nd Connector:
SMP Jack
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
0.047" Flexible Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
18 GHz