Pasternack PE3C0757-50CM
Part No.:
PE3C0757-50CM
Datasheet:
AetrixPE3C0757-50CM.pdf
Description:
COAX CBL SMP TO SMP
Shipping
Inventory:204
Comments
PE3C0757-50CM Specifications
Style:
SMP to SMP
1st Connector:
SMP Jack
2nd Connector:
SMP Jack
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
0.047" Flexible Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
18 GHz