Pasternack PE3C10380-12
- Part No.:
- PE3C10380-12
- Description:
- N Male to TNC Male Low Loss Cabl
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:159
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3C10380-12 Specifications
- Style:
- N-Type to TNC
- 1st Connector:
- N-Type Plug
- 2nd Connector:
- TNC Plug
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- LMR 195
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms