Pasternack PE3C10380-24
- Part No.:
- PE3C10380-24
- Description:
- N Male to TNC Male Low Loss Cabl
PE3C10380-24 Specifications
- Style:
- N-Type to TNC
- 1st Connector:
- N-Type Plug
- 2nd Connector:
- TNC Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- LMR 195
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms