Pasternack PE3C10392-36
- Part No.:
- PE3C10392-36
- Description:
- Fire Rated N Male Right Angle to
PE3C10392-36 Specifications
- Style:
- N-Type to TNC
- 1st Connector:
- N-Type Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- TNC Plug
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- LMR 195
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms