Pasternack PE3C1677-36
- Part No.:
- PE3C1677-36
- Datasheet:
PE3C1677-36.pdf
- Description:
- SMA Male to TNC Male Right Angle
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:318
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3C1677-36 Specifications
- Style:
- SMA to TNC
- 1st Connector:
- SMA Plug
- 2nd Connector:
- TNC Plug, Right Angle
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- PE-C100
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms