Pasternack PE3C1933/HS-12
- Part No.:
- PE3C1933/HS-12
- Datasheet:
PE3C1933/HS-12.pdf
- Description:
- SMA Male Right Angle to Reverse
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:476
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3C1933/HS-12 Specifications
- Style:
- RP-SMA to SMA
- 1st Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- RP-SMA Plug
- 2nd Contact Gender:
- Female
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-316 DS
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms