Pasternack PE3C2156LF-300
- Part No.:
- PE3C2156LF-300
- Datasheet:
PE3C2156LF-300.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO BNC
PE3C2156LF-300 Specifications
- Packaging:
- Retail Package
- Style:
- BNC to BNC
- 1st Connector:
- BNC Plug
- 2nd Connector:
- BNC Plug
- Length:
- 300.0" (7.6m) 25.0'
- Cable Type:
- LMR 240
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 4 GHz