Pasternack PE3C2606-24
Part No.:
PE3C2606-24
Datasheet:
AetrixPE3C2606-24.pdf
Description:
SMA Male to SMA Male Right Angle
Shipping
Inventory:883
Comments
PE3C2606-24 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
12.4 GHz