Pasternack PE3C2904-12
- Part No.:
- PE3C2904-12
- Datasheet:
PE3C2904-12.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO SMP
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:177
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3C2904-12 Specifications
- Style:
- RP-SMA to N-Type
- 1st Connector:
- RP-SMA Plug, Right Angle
- 1st Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- LMR 195
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms