Pasternack PE3C3200-12
Part No.:
PE3C3200-12
Datasheet:
AetrixPE3C3200-12.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO N-TYPE
Shipping
Inventory:617
Comments
PE3C3200-12 Specifications
Style:
SMA to N-Type
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
LMR 400
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C