Pasternack PE3C3324-12
- Part No.:
- PE3C3324-12
- Datasheet:
PE3C3324-12.pdf
- Description:
- HN Male to Straight Cut Lead Cab
PE3C3324-12 Specifications
- Style:
- BNC to SMC
- 1st Connector:
- HN Plug
- 2nd Connector:
- Cable (Round)
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-8
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms