Pasternack PE3C3868/HS-24
- Part No.:
- PE3C3868/HS-24
- Description:
- SMA Male to Reverse Polarity SMA
- Shipping:
Inventory:226
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3C3868/HS-24 Specifications
- Style:
- RP-SMA to SMA
- 1st Connector:
- RP-SMA Jack
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-142
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms