Pasternack PE3C3893-48
Part No.:
PE3C3893-48
Datasheet:
AetrixPE3C3893-48.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:265
Comments
PE3C3893-48 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:
0.086" Flexible Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
18 GHz