Pasternack PE3C4021-18
Part No.:
PE3C4021-18
Datasheet:
AetrixPE3C4021-18.pdf
Description:
COAX CBL RP-SMA TO MMBX
Shipping
Inventory:121
Comments
PE3C4021-18 Specifications
Style:
RP-SMA to MMBX
1st Connector:
RP-SMA Jack
2nd Connector:
MMBX Plug
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz