Pasternack PE3C4141-36
Part No.:
PE3C4141-36
Datasheet:
AetrixPE3C4141-36.pdf
Description:
COAX CBL 4.3/10 TO N-TYPE
Shipping
Inventory:216
Comments
PE3C4141-36 Specifications
Packaging:
Bag
Style:
4.3/10 to N-Type
1st Connector:
4.3/10 Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz
Color:
Blue
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C