Pasternack PE3C4142-12
Part No.:
PE3C4142-12
Datasheet:
AetrixPE3C4142-12.pdf
Description:
COAX CBL 4.3/10 TO 4.3/10
Shipping
Inventory:124
Comments
PE3C4142-12 Specifications
Packaging:
Bag
Style:
4.3/10 to 4.3/10
1st Connector:
4.3/10 Plug
2nd Connector:
4.3/10 Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz
Color:
Blue
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C