Pasternack PE3C4164LF-24
Part No.:
PE3C4164LF-24
Datasheet:
AetrixPE3C4164LF-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO TNC
Shipping
Inventory:350
Comments
PE3C4164LF-24 Specifications
Packaging:
Retail Package
Style:
SMA to TNC
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 195
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz