Pasternack PE3C4237-12
- Part No.:
- PE3C4237-12
- Datasheet:
PE3C4237-12.pdf
- Description:
- SMA Male to SMP Female Right Ang
- Shipping:
Inventory:530
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3C4237-12 Specifications
- Style:
- SMA to SMP
- 1st Connector:
- SMA Plug
- 2nd Connector:
- SMP Jack, Right Angle
- 2nd Contact Gender:
- Female
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms