Pasternack PE3C4237-24
- Part No.:
- PE3C4237-24
- Datasheet:
PE3C4237-24.pdf
- Description:
- SMA Male to SMP Female Right Ang
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:530
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3C4237-24 Specifications
- Packaging:
- Retail Package
- Style:
- SMA to SMP
- 1st Connector:
- SMA Plug
- 2nd Connector:
- SMP Jack, Right Angle
- 2nd Contact Gender:
- Female
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms