Pasternack PE3C4388-36
Part No.:
PE3C4388-36
Datasheet:
AetrixPE3C4388-36.pdf
Description:
COAX CBL SSMC TO SSMC
Shipping
Inventory:116
Comments
PE3C4388-36 Specifications
Style:
SSMC to SSMC
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz