Pasternack PE3C4401-24
Part No.:
PE3C4401-24
Datasheet:
AetrixPE3C4401-24.pdf
Description:
COAX CBL SSMC TO TNC
Shipping
Inventory:116
Comments
PE3C4401-24 Specifications
Style:
SSMC to TNC
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
2 GHz