Pasternack PE3C4420-36
Part No.:
PE3C4420-36
Description:
SSMC Plug to SSMC Plug Right Ang
Shipping
Inventory:139
Comments
PE3C4420-36 Specifications
Style:
SSMC to SSMC
1st Connector:
SSMC Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
LMR 100
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz