Pasternack PE3C4420-60
- Part No.:
- PE3C4420-60
- Description:
- SSMC Plug to SSMC Plug Right Ang
- Shipping:
Inventory:139
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3C4420-60 Specifications
- Style:
- SSMC to SSMC
- 1st Connector:
- SSMC Plug
- 2nd Connector:
- SSMC Plug, Right Angle
- Length:
- 60.0" (1.5m) 5.0'
- Cable Type:
- LMR 100
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 5.8 GHz