Pasternack PE3C4421-24
Part No.:
PE3C4421-24
Description:
SSMC Plug Right Angle to SSMC Pl
Shipping
Inventory:139
Comments
PE3C4421-24 Specifications
Style:
SSMC to SSMC
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 100
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz