Pasternack PE3C4464-24
Part No.:
PE3C4464-24
Package:
Datasheet:
AetrixPE3C4464-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SSMC
Comments
PE3C4464-24 Specifications
Style:
SMA to SSMC
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-178
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
2 GHz