Pasternack PE3C4464-60
- Part No.:
- PE3C4464-60
- Datasheet:
PE3C4464-60.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO SSMC
PE3C4464-60 Specifications
- Style:
- SMA to SSMC
- 1st Connector:
- SMA Jack
- 1st Contact Gender:
- Female
- Length:
- 60.0" (1.5m) 5.0'
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 2 GHz