Pasternack PE3C4467-18
Part No.:
PE3C4467-18
Package:
Datasheet:
AetrixPE3C4467-18.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO SSMC
Shipping
Inventory:210
Comments
PE3C4467-18 Specifications
Style:
N-Type to SSMC
1st Connector:
N-Type Plug
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
RG-178
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
2 GHz