Pasternack PE3C4467-36
Part No.:
PE3C4467-36
Package:
Datasheet:
AetrixPE3C4467-36.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO SSMC
Shipping
Inventory:210
Comments
PE3C4467-36 Specifications
Style:
N-Type to SSMC
1st Connector:
N-Type Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-178
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
2 GHz