Pasternack PE3C4467-48
- Part No.:
- PE3C4467-48
- Datasheet:
PE3C4467-48.pdf
- Description:
- COAX CBL N-TYPE TO SSMC
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:210
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3C4467-48 Specifications
- Style:
- N-Type to SSMC
- 1st Connector:
- N-Type Plug
- Length:
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 2 GHz