Pasternack PE3C4571-24
Part No.:
PE3C4571-24
Datasheet:
AetrixPE3C4571-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMP MINI
Shipping
Inventory:530
Comments
PE3C4571-24 Specifications
Style:
SMA to SMP Mini
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMP Mini Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
0.086" Flexible Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
18 GHz