Pasternack PE3C4906-36
Part No.:
PE3C4906-36
Datasheet:
AetrixPE3C4906-36.pdf
Description:
COAX CBL BMA TO SMA
Shipping
Inventory:104
Comments
PE3C4906-36 Specifications
Style:
BMA to SMA
1st Connector:
BMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
PE-SR402FLJ
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
18 GHz