Pasternack PE3C4912-24
Part No.:
PE3C4912-24
Datasheet:
AetrixPE3C4912-24.pdf
Description:
COAX CBL BMA TO N-TYPE
Shipping
Inventory:104
Comments
PE3C4912-24 Specifications
Style:
BMA to N-Type
1st Connector:
BMA Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
11 GHz