Pasternack PE3C5887-50CM
Part No.:
PE3C5887-50CM
Datasheet:
AetrixPE3C5887-50CM.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO N-TYPE
Shipping
Inventory:216
Comments
PE3C5887-50CM Specifications
Style:
SMA to N-Type
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
SPP-250LLPL
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz