Pasternack PE3C6058-24
- Part No.:
- PE3C6058-24
- Datasheet:
PE3C6058-24.pdf
- Description:
- MCX Plug to Reverse Polarity SMA
PE3C6058-24 Specifications
- Style:
- RP-SMA to MCX
- 1st Connector:
- RP-SMA Jack
- 2nd Connector:
- MCX Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-316
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms