Pasternack PE3C6187-50CM
Part No.:
PE3C6187-50CM
Datasheet:
AetrixPE3C6187-50CM.pdf
Description:
Plenum 4.1/9.5 Mini DIN Male Rig
Comments
PE3C6187-50CM Specifications
Style:
4.1/9.5 to 7/16 DIN
1st Connector:
4.1/9.5 Plug, Right Angle
2nd Connector:
7/16 Plug
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz
Color:
Blue
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C