Pasternack PE3C6221-48
- Part No.:
- PE3C6221-48
- Datasheet:
PE3C6221-48.pdf
- Description:
- COAX CBL 4.3/10 TO N-TYPE
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:305
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3C6221-48 Specifications
- Packaging:
- Bag
- Style:
- 4.3/10 to N-Type
- 1st Connector:
- 4.3/10 Plug
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- Length:
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 5.8 GHz
- Color:
- Blue
- Features:
- Operating Temperature:
- -55°C ~ 200°C