Pasternack PE3C6222-24
Part No.:
PE3C6222-24
Datasheet:
AetrixPE3C6222-24.pdf
Description:
COAX CBL 4.3/10 TO N-TYPE
Shipping
Inventory:147
Comments
PE3C6222-24 Specifications
Style:
4.3/10 to N-Type
1st Connector:
4.3/10 Plug, Right Angle
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
SPP-250LLPL
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz