Pasternack PE3C6245-36
Part No.:
PE3C6245-36
Datasheet:
AetrixPE3C6245-36.pdf
Description:
Plenum 4.3-10 Male Right Angle t
Shipping
Inventory:144
Comments
PE3C6245-36 Specifications
Style:
4.3/10 to SMA
1st Connector:
4.3/10 Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
SPP-250LLPL
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz
Color:
Blue
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C