Pasternack PE3C6247-48
- Part No.:
- PE3C6247-48
- Datasheet:
PE3C6247-48.pdf
- Description:
- Plenum 4.3-10 Male to SMA Male L
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:144
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3C6247-48 Specifications
- Style:
- 4.3/10 to SMA
- 1st Connector:
- 4.3/10 Plug
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- Length:
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Type:
- SPP-250LLPL
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 5.8 GHz
- Color:
- Blue
- Features:
- Operating Temperature:
- -55°C ~ 200°C