Pasternack PE3C6339-12
Part No.:
PE3C6339-12
Datasheet:
AetrixPE3C6339-12.pdf
Description:
Outdoor Rated 4.3-10 Male Right
Comments
PE3C6339-12 Specifications
Style:
4.3/10 to 4.3/10
1st Connector:
4.3/10 Plug, Right Angle
2nd Connector:
4.3/10 Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
SPO-250
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz