Pasternack PE3C6339-48
- Part No.:
- PE3C6339-48
- Datasheet:
PE3C6339-48.pdf
- Description:
- COAX CBL 4.3/10 TO 4.3/10
PE3C6339-48 Specifications
- Style:
- 4.3/10 to 4.3/10
- 1st Connector:
- 4.3/10 Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- 4.3/10 Plug, Right Angle
- Length:
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Cable Type:
- SPO-250
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 5.8 GHz