Pasternack PE3C6437-36
Part No.:
PE3C6437-36
Datasheet:
AetrixPE3C6437-36.pdf
Description:
Outdoor Rated 4.3-10 Male to 4.3
Shipping
Inventory:152
Comments
PE3C6437-36 Specifications
Style:
4.3/10 to 4.3/10
1st Connector:
4.3/10 Plug
2nd Connector:
4.3/10 Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
SPO-250
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz