Pasternack PE3C6443-24
- Part No.:
- PE3C6443-24
- Datasheet:
PE3C6443-24.pdf
- Description:
- SMA Male to SMC Plug Cable 24 In
PE3C6443-24 Specifications
- Style:
- SMA to SMC
- 1st Connector:
- SMA Plug
- 2nd Connector:
- SMC Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-400
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms