Pasternack PE3C6717-36
Part No.:
PE3C6717-36
Datasheet:
AetrixPE3C6717-36.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Shipping
Inventory:122
Comments
PE3C6717-36 Specifications
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
LMR 400
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
4 GHz