Pasternack PE3C6717LF-120
- Part No.:
- PE3C6717LF-120
- Datasheet:
PE3C6717LF-120.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO BNC
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:122
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3C6717LF-120 Specifications
- Style:
- BNC to BNC
- 1st Connector:
- BNC Plug
- 2nd Connector:
- BNC Plug
- Length:
- 120.0" (3.0m) 10.0'
- Cable Type:
- LMR 400
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 5.8 GHz