Pasternack PE3C6774-12
Part No.:
PE3C6774-12
Datasheet:
AetrixPE3C6774-12.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMP MINI
Shipping
Inventory:432
Comments
PE3C6774-12 Specifications
Style:
SMA to SMP Mini
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMP Mini Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
0.086" Flexible Cable
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms