Pasternack PE3C6864/HS-24
- Part No.:
- PE3C6864/HS-24
- Description:
- NMO Mount to SMA Male Cable 24 I
PE3C6864/HS-24 Specifications
- Style:
- NMO to SMA
- 1st Connector:
- NMO
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-142
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms