Pasternack PE3C7823-12
Part No.:
PE3C7823-12
Datasheet:
AetrixPE3C7823-12.pdf
Description:
COAX CBL 4.1/9.5 TO 4.1/9.5
Comments
PE3C7823-12 Specifications
Style:
4.1/9.5 to 4.1/9.5
1st Connector:
4.1/9.5 Plug, Right Angle
2nd Connector:
4.1/9.5 Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz